JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa
Obozy dla dzieci i młodzieży - język angielski
pixel Program Bell - Kursy języka angielskiego
linia

Półkolonie Poznań. Angielski dla dzieci latem.

Program your future!
 
spacer spacer spacer
spacer

Połkolonie 2015 rok.

Day Camp with Cecile and Marta
Angielskie półkolonie z przygodą
(dla dzieci od klasy I do III)

 

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 9 roku życia, do udziału w tygodniowych półkoloniach w języku angielskim, które odbędą się w naszej Szkole w lipcu 2015r. Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 9:00 do godziny 15:00 z dwiema lektorkami. Natomiast dzieci można przyprowadzać już od godziny 08:00 rano, a odebrać do godziny 16:30 i w tym czasie jedna z prowadzących lektorek będzie miała dyżur zajmując się dziećmi – oczywiście w języku angielskim.

Zajęcia dla grupy 8 – 10 osób poprowadzą jednocześnie dwie lektorki:
Cecile Moyart – native speaker oraz Marta Lisiewicz – anglistka.

Szkoła Program organizuje półkolonie w języku angielskim juz po raz piąty. Dzieci mają doskonała opiekę i zabawę. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. W trakcie dnia zapewnione jest drugie śniadanie (jogurt) oraz obiad. Codziennie część zajęć odbywa się w parku położonym niedaleko naszej Szkoły.
Dzieci uczą się bawiąc w przyjaznej atmosferze. Program nastawiony jest na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia i opiera się na zajęciach ruchowych, z wykorzystaniem tematów plastycznych i muzycznych.

Cecile Moyart –  native speaker języka angielskiego, z doświadczeniem i kwalifikacjami w uczeniu dzieci. Zdobywała doświadczenie w Irlandii, opiekując się dziećmi i prowadząc dla nich zajęcia w Centrum Sztuki Dziecka. Cecile współpracuje z naszą szkołą językową od 2 lat i w ubiegłym roku, wspólnie z Martą, przeprowadziła tygodniowe  półkolonie „W świecie 101 dalmatyńczyków“. 
Marta Lisiewicz –    absolwentka Uniwersytetu Artystycznego oraz Kolegium Języków Obcych, laureatka wielu festiwali muzycznych oraz autorka piosenek kabaretowych. Marta realizuje swoją pasję do uczenia języka w niekonwencjonalny sposób tworząc własny teatr muzyczny, prowadząc zajęcia  w przedszkolu Wesoły Domek w Poznaniu, czy jako animator, pracując z dziećmi wielojęzycznymi w Hiszpanii. Podczas letnich obozów językowych szkoły „Program” (dawniej Bell)  prowadziła warsztaty artystyczne i sportowe.

Tego lata proponujemy dwa pięciodniowe turnusy w dwóch różnych terminach, jednak o tym samym temacie: Kung Fu Panda!

Fun with Kung Fu Panda
(turnus A - 13.07.15 – 17.07.15)
(turnus B - 20.07.15 - 24.07.15)

Zapraszamy wszystkie dzieci na wakacyjne przygody z sympatycznym i zabawnym Misiem Pandą, który ma wkrótce zostać mistrzem sztuk walki. Miś Panda musi uratować Dolinę Spokoju przed złośliwą pumą, która jest zagrożeniem dla wszystkich zwierząt.
Na półkoloniach wspólnie z  Misiem Pandą będziemy poznawać techniki wschodnich sztuk walki. Każdego ranka Marta i Cecile zabiorą Waszą grupkę dzielnych wojowników do pobliskiego parku na codzienne ćwiczenia układów taekwondo – poomsae, które poprowadzi Wasza opiekunka Marta posiadająca czerwony pas tej sztuki walki.
W czasie półkolonii wykonacie swoje własne pasy taekwondo! Wraz z misiem Panda zostaniecie nieznającymi strachu wojownikami, którzy poza poznaniem zasad walk wschodnich, stworzą własne bębny oraz będą na nich grać! Wojownicy drużyny Misia Pandy, wykonają również maski każdego ze zwierząt występujących w filmie rysunkowym.
Na wycieczkę wybierzecie się do parku linowego lub do ZOO, a także odwiedzicie wojowników ognia, czyli dzielnych strażaków. Kung Fu Panda i jego drużyna wiele się od nich nauczą!

Cena turnusu : 495-, zł (cena zawiera koszt obiadu)
Zajęcia trwają od godziny 8:00 do godziny 16.30

Polkolonie letnie


pixel
spacer
spacer spacer spacer
linia
Program-Bell logo  
strona główna | o szkole | kursy | dla firm | obozy językowe | angielski w anglii
język polski | egzaminy cambridge | test your english | work for us | kontakt

© 1999- Wszelkie prawa zastrzeżone - Szkoła języka angielskiego PROGRAM

realizacja projektu: Paweł Sobczak i New Concept Design