JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa
Nauczyciel języka angielskiego
pixel Program Bell - Kursy języka angielskiego
linia

Aktualności- BEC, FCE, CAE, CPE, YLE. Poznań

Program your future!
 
spacer spacer spacer
spacer
logo

UWAGA!!! Zmiana terminu końca zapisów na egzamin Cambridge English: Proficiency (CPE) i Cambridge English: Advanced (CAE). Zapisy trwają do 3 lutego.

Zapraszamy na warsztaty dla nauczycieli 22 marca!!! - pdf

UWAGA!!! Drugi etap konkursu WRITE ON odbędzie się w siedzibie naszego Centrum przy ul. Fredry 1 w Poznaniu w sobotę, 19 marca o godzinie 12.00.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz uczniów gimnazjów i liceów do wzięcia udziału w konkursie

WRITE ON! Konkurs jest wspaniałą okazją do poćwiczenia mało popularnego wśród młodzieży pisania po angielsku. Do wygrania wspaniałe nagrody! Szczegóły na www.write-on.pl. Rejestracja do 15 października. Gorąco zachęcamy!

Egzaminy Cambridge English, sesja grudniowa.

Zapraszamy! Zachęcamy do zdawania egzaminów Cambridge English i zapraszamy na sesję grudniową. Zapisy trwają! Pisemny egzamin Cambridge English: First (FCE) odbędzie się 12 grudnia 2015, zapisy do 27 października. Egzamin Cambridge English: First for Schools i Cambridge English: Advanced (CAE) przeprowadzimy 5 grudnia. Zapisy na FCE for Schools kończą się, 3 listopada a na CAE 27 października. Do zaobaczenia!

Przed Nami pierwsza sesja egzaminacyjna w roku 2015r., Co roku zapisuje się na nią coraz więcej kandydatów. Jej nie zaprzeczalnym plusem jest szybkie otrzymanie certyfikatu, który może być bardzo pomocny w zdaniu na wybrane studia. Szczegóły odnośnie terminów i cen mogą znaleźć Państwo tutaj

Szanowni Państwo,
Informujemy, że można już sprawdzać wyniki egzaminów Cambridge English: First, First for Schools, Advanced i Proficiency, które zdawaliście Państwo w sesji grudniowej. Przypominamy, że informacje potrzebne do zalogowaniu się na stronie Cambridge znajdują się na Confirmation of Entry. Serdecznie wszystkim gratulujemy!
Centrum Egzaminacyjne angielski program

SESJA OTWARTA NA EGZAMIN YLE!!!!!
Zapraszamy na międzynarodowy Certyfikat z języka angielskiego Cambridge English organizowany specjalnie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat :) 09 maja 2015 Szkoła Języków Obcych Program. Więcej informacji można znaleźć tutaj


Informację dotyczące obowiązkowych zdjęć kandydatów na egzaminy Cambridge ENGLISH, można znaleźć tutaj

 

pixel
spacer
spacer spacer spacer
linia
Program-Bell logo  
strona główna | o szkole | kursy | dla firm | obozy językowe | angielski w anglii
język polski | egzaminy cambridge | test your english | work for us | kontakt

© 1999- Wszelkie prawa zastrzeżone - Szkoła języka angielskiego PROGRAM

realizacja projektu: Paweł Sobczak i New Concept Design